דוגמאות להזמנות לחתונה

מחפשים דוגמאות להזמנות לחתונה? הגעתם לאתר הנכון, באתר שלנו תוכלו לראות מגוון רחב של דוגמאות להזמנות לחתונה מעוצבות ומיוחדות, את ההזמנות לחתונה עיצבו מספר גרפיקאים מקצועיים שהתאימו כל הזמנה לקטגורייה אחרת, באתר תוכלו למצוא חמישה קטגוריות של הזמנות לחתונה מעוצבות:

ועוד שלושה קטגוריות מההזמנות היוקרתיות:

את כל ההזמנות היוקרתיות ניתן לקבל מודפסים על נייר כרומו וכן להפך, את כל ההזמנות לחתונה המעוצבות ניתן לקבל מודפסות על נייר פנינה יוקרתי, למשל התצלומים של ההזמנות לחתונה המרובעות והנפתחות מודפסות על נייר פנינה יוקרתי בצבע לבן וקרם, אם אהבתם את העיצוב של ההזמנות אבל אתם לא רוצים להשקיע בהזמנה מנייר פנינה, ניתן לקבל את העיצוב של ההזמנה מודפס גם על נייר כרומו, נכון להיום ישנו מבצע על הנייר כרומו של שקל להזמנה למזמינים מעל שלוש מאות הזמנות לחתונה.

דוגמאות להזמנות לחתונה מיוחדות

כמו שאמרנו את הדוגמאות להזמנה לחתונה המיוחדות תוכלו למצוא תחת קטגוריית "הזמנות יוקרתיות לחתונה", הקטגוריה הזאת מתחלת לשלושה קטגוריות שנסביר עליהם מעט:

הזמנות לחתונה בחיתוך לייזר-אלו ההזמנות היקרות ביותר שקיימות באתר, בדפוס שלנו קיימת מכונה שיכולה לחתוך את כל סוגי הנייר, כמו שאתם רואים בתמונות של ההזמנות האלו ישנם חורים בגוף ההזמנה שיוצרים תמונה שאותה עיצובנו בעצמנו, אם יש לכם רעיון אחר תוכלו לקבל הצעת מחיר גם לזה.

הזמנות לחתונה בנייר שקוף-כל היופי של ההזמנות האלה הוא הנייר השקוף, בדרך כלל בנייר השקוף ציירנו לכם קריקטורה או סוג של איור, וברגע שסוגרים את ההזמנה רואים את הקריקטורה משתלבת עם ההזמנה עצמה.

הזמנות לחתונה מרובעות ונפתחות-הזמנות קלאסיות שמודפסות על נייר פנינה בצבע לבן ובצבע קרם.

הדפוס שלנו

בית דפוס "דפוס דף" ממקום באזור חיפה, בין אם אתם גרים בצפון ובין אם לא, אנחנו יכולים להפיק לכם את ההזמנות לחתונה, הבית דפוס שלנו עובד עם כל הארץ, אז אם אתם מחפשים דוגמאות להזמנות לחתונה, הסתובבו באתר בחרו את הדוגמה המתאימה והתקשרו אלינו לביצוע ההזמנה.